Комунальний заклад "Ліцей № 9" Кам'янської міської ради

 





Відстеження заяв на зарахування

Список поданих заяв

 на зарахування до складу учнів перших класів

комунального закладу «Ліцей №9»

Кам’янської міської ради на 2024-2025 н.р.

№ п/п

Прізвище учня

Дата подання заяви

Примітка

  1.  
Трофімов 30.11.2023 Територіальна приналежність
2.

Точіліна

 

05.10.2023 Територіальна приналежність
3.

Омелич

 

28.09.2023 Територіальна приналежність
4.

Пластамак

 

21.12.2023 вільне місце
5.

Кривицька

 

27.12.2023

першочергове зарахування

(мати працівник закладу)

6.

Якубовська

 

15.01.2024

першочергове зарахування

(ст.дитина)

7. Бойко 15.01.2024

вільне місце

 

8. Давиденко 15.01.2024

вільне місце

 

9. Перелешина 15.01.2024

Територіальна приналежність

 

10. Солоненко  18.01.2024

Територіальна приналежність

 

11. Мурашова 18.01.2024

Територіальна приналежність

 

12. Коломійко 23.01.2024

першочергове зарахування

(ст.дитина)

13. Найчук 25.01.2024

вільне місце

 

14. Кочубей 26.01.2024

першочергове зарахування

(ст.дитина)

15. Циб 01.02.2024

вільне місце

 

16. Момот 02.02.2024

Територіальна приналежність

 

17. Котельнікова 07.02.2024

вільне місце

 

18. Чирва 07.02.2024

вільне місце

 

19. Лях 08.02.2024

Територіальна приналежність

 

20. Ганевич 09.02.2024

вільне місце

 

21. Сидоров 13.02.2024

вільне місце

 

22. Сидорова 13.02.2024

вільне місце

 

23. Галета 13.02.2024

вільне місце

 

24. Макетов 22.02.2024

вільне місце

 

25. Іванченко 23.02.2024

вільне місце

 

26. Морозов 29.02.2024

вільне місце

 

27. Сердечний 18.03.2024

вільне місце

 

28. Ярошенко 26.03.2024

вільне місце

 

29. Трушенко 04.04.2024

Територіальна приналежність

 

30. Кушнір 12.04.2024

вільне місце

 

31. Кузьменко 15.04.2024

вільне місце

 

32. Момот 18.04.2024

вільне місце

 

33. Гриценко 23.04.2024

Територіальна приналежність

 

34. Прусан 06.05.2024

Територіальна приналежність

 

35. Циб 07.05.2024

 

 

36. Гаврилов 07.05.2024

Територіальна приналежність

 

37. Сухойванов   28.05 2024

 територіальна приналежність

 

38. Малов 28.05.2024

вільне місце

 

39. Терещенко  28.05.2024

вільне місце

 

40. Чернуха  28.05 2024

вільне місце

 

41. Чепурна-Альдасукі 30.05.2024

вільне місце