відзначаємо День закоханих

Посеред найсуворішого зимового місяця ми відзначаємо День закоханих. Це дуже теплий та ніжний день, коли всі дарують коханим людям свою увагу разом з різними приємними подарунками. Не оминуло це найулюбленіше свято молоді й ліцей № 9 (директор Тетяна Кожушко). Як і завжди, традиційно працювала пошта Амура, через яку всі охочі мали змогу висловити свої почуття однокласникам, друзям, учителям.Для учнів 8-11 класів відбувся святковий конкурс "На крилах кохання". Увазі шановного жюрі та глядачів було представлено 5 пар учасників, що із захопленням та ентузіазмом намагалися перемогти в безлічі конкурсів. Пари демонстрували себе, свої вміння, проявляли креативність. Найщирішими та найромантичнішими виявилися учні 9-А класу Моісєєв Андрій та Шаповалова Діана, що й стали переможцями конкурсу.Щиро вітаємо усіх із цим романтичним святом та бажаємо вам щирої дружби й вірної любові!
Створено 27.02.24