Вітаємо на офіційному сайті

комунального закладу

«Середня загальноосвітня школа № 9»

Кам'янської міської ради

Ми раді, що Ви зайшли до нас!

Одне з найважливіших завдань сучасної загальноосвітньої школи - дати кожному учневі необхідний рівень наукових знань, залучити до багатств української та світової культури.
Активне творче ставлення школярів до навчання, рівень їх знань у різних сферах науки, техніки, культури великою мірою залежить від розвитку пізнавальних інтересів, самостійності мислення, прагнення до самоосвіти.

Сподіваємося, що Вам буде цікаво познайомитися з життям нашої рідної школи,

ми станемо друзями,

і Ви будете нашими постійними відвідувачами

19 квіт. 2017
с 19 по 25 апреля включительно
вынужденные каникулы в общеобразовательных учебных заведениях
10 квіт. 2017
Вместе с ветеранами
субботник
25 лют. 2017
Привітання колективу школи Чупілко С.І.
Заключний ІІ етап ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Інформатика» за участю кращих вчителів відбувся 14 та 15 січня 2017 року на базі комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 100 “Загальноосвітній навчальний заклад I – II ступенів – ліцей” Дніпропетровської міської ради та комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”. Чупілко Сергія Івановича, вчителя інформатики, який став фіналістом (IІмісце) Всеукраіїнського конкурсу "Учитель року-2017", у номінації "Інформатика" привітав колектив школи.
16 січ. 2017
Вітаємо переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Кам’янського наукового учнівського товариства Дніпропетровського відділення МАН
14 січня 2017р. на базі КЗ “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Кам’янського наукового учнівського товариства Дніпропетровського відділення МАН України в якому прийняли участь учні нашого навчального закладу.
10 жовт. 2016
Первенство города по военно-прикладному многоборью
Ученики 10-11 классов заняли в первенстве 12е место в нашем городе.
5 жовт. 2016
Школа майбутнього першокласника "Умка".
З 6.10.2016 розпочинає свою роботу школа майбутнього першокласника "Умка".

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України