"16 днів проти насильства"

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі відбуваються війни, напади на людей, дискримінація та приниження. Фізичне та емоційне насильство, булінг, цькування, ізоляція – це соціальні біди, які роблять дітей передчасно дорослими. Також прояви насильства порушують права дитини, принципи її вільного та справедливого існування.З метою привернення уваги учнів до цієї актуальної проблеми, профілактики правопорушень, злочинності в учнівському середовищі з 27 листопада по 11 грудня в 9 ліцеї (директор Тетяна Кожушко) була проведена Міжнародна акція «16 днів проти насильства".Ліцеїстам було проведено низку заходів: інтерактивно-правовий квест "Великі права маленької дитини", бібліотечні уроки "Світ без насильства", уроки толерантності "Протидія цькуванню", виховні хвилинки "Коло довіри", конкурс малюнків "Світ без насильства очами дітей", акція "Ні булінгу!", тренінгові вправи та перегляд фільмів щодо профілактики ВІЛ/СНІД «Обираю життя» та ін.
Створено 13.12.23