Тиждень толерантності

Толерантність – це терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. Саме з такого гасла розпочався "Кольоровий тиждень толерантності" в 9 ліцеї (директор Тетяна Кожушко), який тривав з 13 по 17 листопада.Виховна робота закладу була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, поваги до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників освітнього процесу та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей. Понеділок був визначений Днем гарного настрою, адже червоний колір пробуджує в людини бажання діяти. Вівторок - День тактовності, бо зелений колір означає ніжність, безконфліктність, оздоровлення.Середа - День ввічливості, тому що білий колір - це чистота, благородність, чесність, відкритість.Четвер пройшов як День компліментів. Жовтий здавна символізував позитив, оптимізм, віру в краще.П'ятниця - День доброти та взаєморозуміння, адже синій пригнічує агресивність та руйнівні емоції. Толерантність є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, в колективі та суспільстві. Тож дотримуємось її принципів!
Створено 18.11.23