Міжнародна виставка "Карикатура - наша зброя!"

Безсмертне почуття гумору століттями допомагало українцям не лише виживати в тяжкі часи, а й перемагати найлютіших ворогів. З метою привернення уваги мешканців Кам'янського до гострих проблем сьогодення, у понеділок, 13 листопада, відбулося відкриття Міжнародної виставки "Карикатура - наша зброя!", на якій були присутні відомі митці нашого міста: Гарник Хачатрян, Олександр Чегорка, Сергій Бабіч. Долучилися до цієї події й учні 9 ліцею (директор Тетяна Кожушко), які із захопленням ознайомились із графічними роботами Євгена Шалі, художника-карикатуриста з Дніпра. Він охоче спілкувався з учнями та розповідав про мистецтво карикатури, а Валентина Слобода, арт-директор Дніпропетровського будинку мистецтв, провела ліцеїстам цікаву екскурсію експозицією.
Створено 18.11.23