Дозвілля учнів 9 ліцею під час канікул

Традиційно всередині семестру учні йдуть на осінні канікули. Цілий тиждень наші ліцеїсти мали можливість навчитися чомусь цікавому, зарядитися позитивною енергією, відпочити від шкільних буднів та відволіктися від реалій сьогодення. Дозвілля учнів 9 ліцею (директор Тетяна Кожушко) під час канікул було різноманітне: нестандартні заходи в закладі (мовознавчий турнір "Мова єднає всіх", гра-вікторина "Знавці рідної мови" та "Впізнай героя", веселі посиденьки "Halloween зустрічаємо - жовтень проводжаємо", КТС "У країні Ігроландії", захоплююча творча майстерня "Осінній колаж"), перегляд театральної вистави "Легенда Нарнії", відвідування "Halloween concert" на базі музичного коледжу ім. М.Скорика, а також незабутні прогулянки осіннім містом.
Створено 12.11.23