Тиждень академічної доброчесністі

Академічна доброчесність є невід’ємною складовою забезпечення якості освіти, а дотримання її принципів під час навчання та викладання в школі впливає не лише на якість шкільної освіти, а й на формування певних цінностей у дітей, їх безпосереднє уявлення про світ, соціум, успіх, працю тощо.У 9 ліцеї (директор Тетяна Кожушко) розуміють, що від того, яка академічна культура виховується в закладі, залежить і тип вихованості майбутніх громадян країни. Тому протягом тижня було проведено багато заходів, як-от: семінар та анкетування щодо засобів формування й контролю за дотриманням академічної доброчесності в освітньому процесі, бесіди й години спілкування, виставка малюнків та конкурс на кращий проєкт "Скажемо "Ні!" списуванню".Наші ліцеїсти знають, що чесність - шлях до успіху, яким повинен іти кожен!
Створено 12.11.23