День ментального здоров’я

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Зараз перед людством стоїть низка проблем у сфері охорони здоров′я. Спалахи сучасних інфекційних хвороб, проблеми зі здоров′ям в умовах війни призводять до нестабільності соціально-політичної ситуації у світі і як наслідок – погіршення психічного здоров′я населення.Сьогодні тема ментального здоров’я звучить і в 9 ліцеї (директор Тетяна Кожушко). Педагогічний колектив закладу та учні старших класі занурилися у психологічний квест "Я зірка!" та зрозуміли, що стійкість українського народу, довіра між людьми, а також піклування про кожного зробить нас ментально сильнішими. Пам'ятайте, що психічне здоров'я – основне право людини. Воно має вирішальне значення для особистого, суспільного та соціально-економічного розвитку.
Створено 12.11.23