військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") є одним із найважливіших засобів патріотичного виховання молоді, формування громадянської свідомості, виховання здорової нації. Упродовж багатьох років ліцеї № 9 (директор Тетяна Кожушко) є її активним учасником. Протягом вересня вібулися інформаційно-просвітницькі заходи за участю гуртка "Сокіл" ( "Джура"), що мали навчально-тренувальний характер: організація тематичних майстер-класів, змагань та конкурсів культурно-просвітницького, інтелектуального, військово-спортивного та туристсько-краєзнавчого спрямування. Для молодшого рою "Козачата" було проведено вікторину-квест до Дня захисників та захисниць України "Юні козаки". Учні із задоволенням відвідували такі станції, як: "Пазли", "Ерудит", "Козацька кмітливість", "Козацькі думи", а також взяли участь у конкурсі отаманів. Середній рій "Нащадки козаків" удосконалював свої навички під час спортивного фестивалю "Козацькі розваги". Найстарший рій "Козаки" робив добрі справи на базі шпиталю.Такі заходи дають можливість залучити до спільної праці учнів, педагогів, батьків, представників громадських організацій та формують загальноукраїнську систему національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Створено 12.11.23