Всесвітній день тварин

4 жовтня у всьому світі відзначається важливе міжнародне свято – Всесвітній день тварин або World Animal Day, що допомагає об'єднати зусилля всіх, хто дбає про домашніх і безхатніх тварин. Живе спілкування з чотирилапими чи пернатими друзями - це найприємніші моменти в житті кожної дитини. Учні 9 ліцею (директор Тетяна Кожушко) також люблять і мають улюбленців, тому щороку із задоволенням долучаються до різноманітних заходів, що пов'язані з цим днем: уроки доброти, традиційна виставка пухнастиків "Киць-киць, мяу", відвідування притулку для тварин. Впевнені, що цей день – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для тварин. Наші ліцеїсти знають і пам'ятають, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті. Роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.
Створено 12.11.23