Дня захисників і захисниць

Складний для України час вимагає відродження національного характеру. Просто зараз на наших очах твориться історія. І поряд із нами живуть герої, які оберігають нас, які тримають на своїх плечах цілісність України. Цьогоріч ми вперше відзначаємо 1 жовтня два свята - День працівників освіти та День захисників і захисниць України. І це, мабуть, не простий збіг, адже все починається саме зі школи. Сьогодні важливо, щоб сучасні діти мали розум, зігритий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, Батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали. Саме в такому дусі виховують учнів 9 ліцею (директор Тетяна Кожушко).У переддень Дня захисників наш педагогічний та учнівський колектив вирішив привітати воїнів, які зараз знаходяться в шпиталі на лікуванні, адже моральна підтримка не менш важлива. І дорослим, і дітям було відрадно бачити, як отримані листи й малюнки, обереги й смаколики підняли настрій нашим бійцям.Бажаємо захисникам України та всім освітянам благополуччя і сил, здоров’я і щастя, стійкості та витримки й, звісно, мирного неба над головою.Переконані, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає, хоч і оскаженіле часом, але нице перед силою Правди зло.Тримаємо освітній фронт!
Створено 12.11.23