273-річницю заснування міста

16 вересня Кам’янське відсвяткувало 273-річницю заснування. Напередодні Дня міста, у ліцеї № 9 (директор Тетяна Кожушко), було проведено ряд цікавих заходів, присвячених цій події.Увесь тиждень тривала організація арт-виставки «Ліцей №9 - територія творчих»: учні малювали рідне місто та пам'ятні для себе місця. Шкільна бібліотека презентувала інформ-дайджест "Як тебе не любити, моє Кам'янське", під час якого найменші ліцеїсти дізналися про історію заснування міста, адже воно входило у склад Кодацької паланки Війська Запорізького. Завершився тиждень святковим ярмарком, де кожен клас представляв свій стіл. Кулінарні майстрині приготували смачні пироги, печиво, булочки, пиріжки, горішки, млинці, вафлі, тортики та багато іншої смакоти. Тішили око й різноманітні поробки, які можна було придбати собі на згадку: ляльки-мотанки, плетені браслети, картини, різноманітна аплікація. Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до наших заходів. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які доброзичливо та від щирого серця підтримують та допомагають нам!
Створено 12.11.23