День пам"яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, які змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. 18 лютого з метою вшанування Героїв Небесної Сотні в школі 9 (директор Кожушко Т.М.) було проведено єдиний урок «Вони помирали, щоб жила Україна», який розпочався виконанням Гімну України та хвилиною мовчання. У шкільній бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Небесна сотня. Герої нашого часу». Учасники команди "Соколи" з учнями 10-А класу (кл.керівник Рижкова К.М.) та педагогом-організатором Високос І.А. здійснили урочисте покладання квітів до пам'ятника загиблих, а також провели на головній площі міста акцію "Янголи пам'яті", під час якої вкотре розповіли про події тих днів на Майдані, згадали Героїв Небесної Сотні, даруючи кам'янчанам символічних, власноруч зроблених янголів. Проведення таких заходів дає змогу кожному українцю усвідомити наскільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні. Ми не маємо права забути тих, хто дав нам можливість жити вільно, будувати нову країну!
Створено 19.02.22