Бесіда співробітників Кам'янського районного управління та 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області

18 січня до школи № 9 завітали співробітники Кам'янського районного управління та 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з профорієнтаційною бесідою для учнів випускних класів, а також вогнеборці 8 державної пожежно-рятувальної частини м. Кам'янського з пізнавальним уроком для молодших школярів. На майданчику біля школи дітлахи 2-5 класів мали можливість відчути себе справжніми пожежниками: одягнути захисний одяг, потримати в руках аварійно-рятувальне обладнання, посидіти в справжній пожежній машині.Учням 9-11 класів розповіли про умови вступу до вищих навчальних закладів, що готують кадри для Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Варто зазначити, що фахівці служби порятунку надали повну інформацію нашим випускникам стосовно правил зарахування, звернули увагу на те, що для отримання детальнішої інформації потрібно звертатись до місцевих пожежно-рятувальних підрозділів, адже на кожного претендента, що хоче стати курсантом закладу освіти цивільного захисту формується особова справа. Також під час цих заходів, вогнеборці нагадали здобувачам освіти про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, у школі та під час відпочинку, а рятувальники наголосили на правилах безпеки під час зимового періоду й небезпеки виходу на лід.
Створено 19.01.22