Акція "Допоможи воїну"

За останні декілька років у комунальному закладі "Середня загальноосвітня школа № 9" Кам’янської міської ради склалися добрі традиції благодійництва: щороку до зимових свят учасники команди "Соколи", учні, працівники закладу, батьківські колективи беруть активну участь в акції «Допоможи воїну» для військовослужбовців АТО/ООС, які сьогодні захищають нашу землю від агресора. Шкільною громадою були зібрані різноманітні солодощі, обереги, предмети гігієни, святкові поробки. Українські воїни повинні відчувати нашу підтримку, тепло щирих сердець, те, що вони не самотні, що ми думаємо і переживаємо за них.Допомога військовим АТО – це той напрямок, який допомагає робити усе можливе задля того, аби зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність України, полегшити їм нелегкий солдатський побут.Сподіваємося, що ці дитячі дарунки принесуть нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку. І тут важливо пам’ятати, що милосердя та доброта – це два крила, на яких тримається людство.
Створено 17.01.22