Новорічні свята

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються всі мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають грудня, адже це місяць, коли чудеса трапляються кожну секунду. Зимові канікули, красуня-ялинка, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво - все це очікувало школярів школи № 9 (директор Тетяна Кожушко).Напередодні всі учні школи завзято готувалися до святкового тижня: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, вивчали вірші та пісні.Розпочався тиждень зі святкової програми до дня Святого Миколая, яку підготували та провели учні 9-А класу (кл.керівник Олена Сава) для дітей молодшої школи "По Україні з краю в край ходить Святий Миколай". Також у цей день відбулося відкриття головної ялинки міста, на яке запросили й наших учнів, та вистава для діток пільгових категорій у театрі ім. Л.Українки.Завершився тиждень дивовижною казкою "У пошуках новорічної зірки", яку інсценували учні 10-А класу (кл.керівник Катерина Рижкова). Котигорошко, Снігуронька, Дідусь Мороз, Злодій, Пінгвін, Чахлик, Бабуся Ягуся – ось неповний перелік новорічних персонажів, що подарували феєричний настрій усім присутнім. Діти з великим задоволенням танцювали, розповідали вірші не лише українською, а й англійською мовою, разом з героями казки брали активну участь у різноманітних конкурсах та весело проводили час.Окрасою закладу цьогоріч став Тигр - іграшка-символ 2022 року, яку виготовила Ірина Високос, вчитель образотворчого мистецтва та керівник художнього гуртка «Чарівна палітра».Адміністрація закладу щиро вітає всіх з прийдешніми святами, бажає щастя, здоров'я, миру, злагоди та здійснення найзаповітніших мрій!
Створено 26.12.21