Екскурс в історію діяльності Верховної Ради.

Верховна Рада стала в Україні першим державним органом, який, використовуючи світовий досвід, проводить дистанційні зустрічі з учнями шкіл. Такі заходи - частина політики відкритості. 10 грудня спікер Лілія Герасименко провела онлайн-урок "Діяльність Верховної Ради України" серед учнів 10-11 класів комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам’янської міської ради. Перед початком зустрічі школярам було запропоновано ознайомитися з навчальним відео про роботу Українського Парламенту, на основі якого було проведено освітній інтерактив. Під час обговорення, школярі мали змогу поглибити свої знання з історії українського та світового парламентаризму, дізнатися більше про специфіку виборчої системи та почути про складнощі роботи народного депутата. Старшокласники із задоволенням здійснили екскурс в історію діяльності Верховної Ради.
Створено 10.12.21