Подяка Морозу О.М.

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хтось збудував прекрасні архітектурні споруди, хтось створив чудові художні полотна, хтось був покликаний навчати й виховувати, а хтось своєю повсякденною працею готовий прийти на допомогу іншим і робить це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Саме такою людиною для «СЗШ № 9» є наш випускник Мороз Олег Миколайович, генеральний директор ТОВ ЗТФ "МіКомп". Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній соціальній позиції, багаторічній родинній турботі про учнів закладу залишаються незмінними. Надаючи можливість учням школи, дітям з особливими освітніми потребами, працівникам закладу безкоштовно відвідувати басейн "МіКомп", Ви даруєте радість та надію на краще життя. Дуже приємно жити та співпрацювати з людьми, які поділяють наші переконання, вболівають за життя і здоров’я мешканців міста. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і нація українців. Хочеться щиро подякувати Вам, Олегу Миколайовичу, за підтримку, за те, що Ви не стоїте осторонь дитячих проблем. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!
Створено 09.04.21