"Міс Весняночка - 2021"

Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про виснажливі будні, постійні проблеми і перенести в якийсь іншій світ, що буде дарувати лише тепло та посмішки. Сьогодні 12.03.2021 року, актова зала комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради перетворилася на царство краси та грації. Тут відбувся конкурс «Міс Весняночка 2021» серед учениць 2-4 класів . Під час конкурсу дівчата презентували себе, показували свої вміння та таланти. «Міс Весняночка» - це не змагання, це свято, яке виховує культуру, естетичний смак, розвиває творчу активність. Всі учасниці отримали свої особливі звання: Міс Весняночка - Чаленко Вероніка, учениця 2-Б класу; Міс Чарівність - Макашенець Крістіна, учениця 3-Б класу; Міс Грація - Суха Таїсія, учениця 4-А класу; Міс Елегантність - Баленкова Аміна, учениця 3-А класу; Міс Неповторність - Полюля Ніка, учениця 2-А класу; Міс Фантазія - Кузнецова Олександра, учениця 4-Б класу. Дякуємо батькам та класним керівникам за підготовку дівчат на належному високому рівні!
Створено 12.03.21