День вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

«Герої не вмирають» - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради відбулися різноманітні заходи. У шкільній бібліотеці працювали тематична виставка «Небесній Сотні-наша шана й молитви». У всіх класах пройшли виховні години, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: "Пам'яті трагічних днів" (для учнів 1-4 класів); «Слава Небесній сотні» (для учнів 5-7 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 8-9 класів), «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 10-11 класів). Традиційно відбулася і тиха акція "Янголи пам'яті", під час якої учні 9-А класу та представники військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") команда "Соколи", даруючи паперових янголят мешканцям міста, закликали вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні. Герої не вмирають! Вони тут, з нами на Землі! Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум’ям горять! А ми повинні жити гідно, щоб святу Небесну Сотню нізащо, ніколи не забути. Вічна пам'ять Небесній Сотні...
Створено 19.02.21