Сьогодні, як ніколи зростає важливість співпраці школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість застерегти дітей від необдуманих вчинків, навчити як правильно захистити себе, що робити в конфліктних ситуаціях. 05 лютого 2021 р. в актовій залі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради відбулася зустріч учнів 8-9 класів з інспектором СЮП СП Кам᾽янського РУП ст. лейтенантом поліції Дубиною Мар᾽яною Миколаївною. Здобувачі освіти уважно слухали лекцію про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Мар᾽яна Миколаївна дала змістовні відповіді на запитання, які виникали в учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди інспектор поліції нагадала дітям про випадки насилля і булінгу, у тому числі домашнього, надала алгоритм дії у таких ситуаціях. Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у нашій школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому. Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам поліції за співпрацю, високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.
Створено 05.02.21