Новорічні свята

Майже цілий рік усі ми-і дорослі, і малі – з нетерпінням чекаємо на зимові свята: День Святого Миколая, Новий рік, Різдво й інші. Святкові дні несуть із собою веселощі й радощі. Не обминув казковий настрій і комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради. Розпочалася святкова естафета з Дня Святого Миколая. У цей день учні 8-9 класів пройшли по класним кімнатам, розповідаючи вірші та бажаючи здійснення найзаповітніших мрій. Напередодні Нового року в школі відбулася традиційна виставка «Букет замість ялинки», адже така зимова композиція – це екологічно, зручно, сучасно і красиво. У цьому році роботи учнів відрізнялися високою майстерністю виконання, естетичною креативністю. І, звісно ж, найголовніше дійство-довгоочікувана казка для дітей «Новорічний калейдоскоп», яку презентували учні 10-А класу(класний керівник Дорошенко Н.П.). В образах чарівних героїв старшокласники вітали всіх з прийдешнім святом, викликаючи захват у глядачів та даруючи феєричний настрій присутнім!
Створено 24.12.20