Тиждень української мови та літератури.

З 11 по 15 листопада 2019 року в КЗ «СЗШ № 9» КМР було організовано вчителями-словесниками тиждень української мови та літератури. Було проведено тематичні огляди літератури, відкриті уроки, виставку учнівських робіт «Намалюй фразеологізм», мовні баталії та забавлянки. На перервах співали сучасні українські пісні в караоке. Учням молодших класів запам’ятався поетичний коктейль, де вони декламували вірші про велич і багатство рідної мови. Старшокласники взяли участь у конкурсі творчого есе «Говорімо українською, бо ми того варті… Чи ні?», де змогли висловити власну думку про наболіле держави.Для вчителів школи пізнавальним став квест « Філологічні скарби». Учасники продемонстрували глибокі знання з питань словесності. Закінчився тиждень фольклорно-музичною композицією «Народні символи України, де учасники розповідали про народну символіку та атрибути сватання. А на завершення свята пригостили присутніх варениками та узваром. Під час проведених заходів було продемонстровано нові технології навчання й виховання, креативність і сучасний підхід у створенні сприятливих умов для розвитку учнів.
Створено 19.11.19