76-а річниця з Дня визволення міста від фашистських загарбників

У повсякденних турботах та справах ми іноді не помічаємо¸ як швидко спливає час. Але є події, які назавжди залишаться у нашій пам’яті. З метою відзначення річниці визволення м. Кам’янського від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності наших співвітчизників у школі № 9 було організовано низку заходів. У кожному класі були проведені тематичні виховні години, конкурс малюнків «Дякуємо за мир та життя!», книжкова виставка «Подвиг нашого народу – безсмертний». Для учнів 6-А та 8-А класів представник організації ради ветеранів Південного району Олексенко Т.Я. провела урок мужності про героїчний подвиг воїнів – визволителів. Старшокласники відвідали ветеранів Другої світової війни і привітали їх із 76-ю річницею з Дня визволення міста. Також наші учні приєдналися до міської урочистої церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнам винищувального батальйону та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.
Створено 25.10.19