Екологічна акція «Чисті береги-чиста річка!»

13 травня 2017 року при підтримці міського голови Білоусова А.Л. та при сприянні начальника управління МЧС і ЦЗН Андрєєва Є.М, департаменту ЖКЖ Чернишова А.А. та Максименко О.О., Дніпропетровського гірничо-рятувального загону ДСНС пройшла екологічна акція «Чисті береги-чиста річка» по очищенню берегів річки Дніпро в районі Дніпробуду. Активну участь в ній прийняли 25 вихованців екологічного клубу «Кактус» (керівник Журавель Л.Є.) та євроклубу «Esprit de corps» (керівник Усик І.О.) .Озброївшись санітарно-гігієнічними засобами та інвентарем, діти збирали пластикові пляшки, поліетиленові пакети, склянки та недопалки, яких чимало залишили після себе недобросовісні відпочиваючі. Потім розрівняли завезений на пляж пісок.Звісно, збирати сміття після без відповідальних мешканців міста справа не надто приємна, проте діти працювали охоче, бо розуміли, що роблять корисну справу для рідного міста. Великі зміни розпочинаються з маленьких кроків. Учасники акції мали за мету не лише подбати про чистоту річки, але й показати особистий приклад турботи про довкілля. Всі отримали задоволення від виконаних добрих справ та тісного спілкування з природою. «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» — стверджує народна мудрість. Бережімо й любімо свій рідний край, щоб пити чисту воду, дихати свіжим повітрям та насолоджуватися красою природи!
Створено 14.05.17