Раді  вітати Вас на офіційному сайті

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №9» Кам’янської міської ради.  Наш  сайт допоможе Вам отримати інформацію про структуру школи, ознайомитися з установчими документами,  умовами навчання та життям нашої школи. Нехай спілкування з нами додасть вам гарного настрою, оптимізму, впевненості в майбутньому, допоможе розібратися в складних проблемах сучасної освіти.

Наша школа - це велика дружня родина, де діти пізнають світ,

де вчитель живе інтересами дітей,

де опікуються проблемами дитини і допомагають їх вирішувати,

де панує добро і злагода.

3 груд. 2021
Батьківські збори
Одна з найважливіших та відповідальних подій у житті сучасних одинадцятикласників – це зовнішнє незалежне оцінювання, яке вони разом з батьками чекають з величезним хвилюванням.
2 груд. 2021
Профілактична бесіда
Сьогодні дуже актуальною постає проблема зростання правопорушень серед молоді. Залякування, знущання, побиття, псування майна – це не дії злочинців, а те, що відбувається серед учнів у школах.
2 груд. 2021
Всесвітній День боротьби зі СНІДом
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Дистанційна освіта на Класній оцінці