Заклад відпочинку з денним перебуванням «Ромашка» на базі ліцею Nº9

Ось і закінчив свою роботу заклад відпочинку з денним перебуванням «Ромашка» на базі ліцею Nº9(директор Тетяна Кожушко).Кожен ранок починався зі співу пташок і щирих усмішок друзів. Дітей зустрічали привітні вихователі з новими ідеями для веселощів. Тут кожен знаходив собі заняття до душі: спортивні ігри, творчі гуртки, цікаві екскурсії та веселі конкурси. Діти відвідували басейн, бібліотеку, театр, Центр позашкільної роботи та дитячої творчості, побували в Дитячому екологічному центрі. І просто насолоджувалися літом під ясним небом. На обід завжди чекало щось смачненьке, а після — час для відпочинку в тіні дерев або нової гри.Літній заклад відпочинку «Ромашка» - це чарівна оаза дитинства, де кожен день наповнений щастям і радістю!
Створено 26.07.24