Закриття шкільної спартакіади.

24 травня в 9 ліцеї (директор Тетяна Кожушко) була проведена урочиста лінійка присвячена закриттю шкільної спартакіади. Під звуки Гімну України кращі спортсмени 11-А класу пронесли факел та олімпійський прапор. Ми з гордістю відзначили наші успіхи в спортивних змаганнях за підсумками 2023-2024 навчального року. Завершився захід хвилиною мовчання, під час якої всі присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.Після офіційної частини ліцеїсти, взявши із собою швидкість, сміливість, винахідливість, спритність, відвідали паркову зону за Академічним музично-драматичним театром ім. Л. Українки (Нова сцена), де проходили квест "Життя - це рух". Учні ж 3-4 класів відвідали пізнавально-розважальну екскурсію на хуторі Галушківка.Упевнені, що такі заходи згуртовують нас та продовжують розвивати спортивне здоров’є нації!
Створено 26.07.24