08.05.2024

Травень... Це не лише час весни, цвітіння, тепла. Це ще й місяць найважливішого дня всіх часів і народів – Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Напередодні 8 травня учні-активісти та вчителі 9 ліцею (директор Тетяна Кожушко) провели акцію "Збережемо пам'ять про подвиг" щодо впорядкування територій біля пам'ятників загиблих воїнів: поприбирали сміття, покосили траву, попололи квітники тощо.Сьогодні разом з представниками Ради ветеранів первинної організації ВО "ПХЗ" (об'єднана) (голова Мухачов А.П.) провели церемонію урочистого покладання квітів до братської могили розстріляних мирних мешканців Кам'янського та монументу воїнам винищувального батальону.Слід зазначити, що такі заходи сприяють усвідомленню ліцеїстами того, що наші діди та прадіди віддали свої життя за Батьківщину, її майбутнє. Вічна пам'ять загиблим воїнам! Слава сьогоднішнім захисникам України!
Створено 26.07.24