06.05.2024

Міжнародний день принцес та принцев - це свято, яке було створене для того, щоб вшанувати мужність і красу сучасних дівчат та хлопців. Цей день відзначається для заохочення фантазії, творчості та самоствердження серед дітей, а також для підняття самоусвідомлення власного "Я", впевненості у власних силах. У 9 ліцеї (директор Тетяна Кожушко) переконані, що саме це свято - добра нагода для виховання рівноправності статей і толерантності, адже всі, незалежно від свого походження та зовнішності, мають право на повагу та гідність. Сьогодні наші ліцеїсти мали змогу вдягнути гарні, вишукані сукні та костюми , взяти участь у майстер-класі з етикету, розважитися на танцювальному майданчику, подивитись як майстри-перукарі з "Кам'янського ЦППРК" створювали на їх очах зачіски.Віримо, що участь у таких заходах сприяє розвитку позитивного мислення та самооцінки у дітей, допомагаючи їм відчути свою важливість, значимість та унікальність.Дякуємо нашим творчим батькам за підтримку таких проєктів. Сподіваємось, що принци та принцеси 9 ліцею будуть жити в гармонії та мирі!
Створено 26.07.24