Всесвітній день сну в 9 ліцеї

У п'ятницю, 15 березня, за ініціативи учнівського самоврядування до Всесвітнього дня сну в 9 ліцеї (директор Тетяна Кожушко) відбулася піжама-party - веселощі, під час яких вся шкільна громадскість ходила в закладі дотримуючись своєрідного дрес-коду: пухнасті кімнатні капці, теплі халати, цікаві піжами та маски для сну. За бажанням можна було принести й м'які іграшки.У цей день ми нагадали ліцеїстам про проблему недосипання та безсоння, акцентуючи на тому, що спокійний нічний сон є необхідною умовою для того, щоб імунний захист організму проявляв свої здібності якнайкращим чином. Також учні ліцею мали змогу долучитися до майстер-класу «Зустрічай ранок бадьоро…» від учениці 10-А класу, чемпіонки України, призерки міжнародних змагань з плавання - Загоровської Анни.
Створено 01.04.24