День українського добровольця

Уже 8 рік поспіль 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Це люди, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без примусу «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну. Саме в цей день одразу з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Сьогодні на базі 9 ліцею (директор Тетяна Кожушко) учнівське самоврядування організувало показ інтекрактивної вистави під гаслом «Із чого починається пам'ять». Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, сміливості та щирому патріотизму - нам вдалося призупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили й озброїти армію.
Створено 01.04.24