24 лютого — Друга річниця повномасштабного вторгнення

24 лютого — Друга річниця повномасштабного вторгнення, яке назавжди залишиться в пам'яті кожного українця. Це 2 роки незламності, 24 місяці стійкості, 102 тижні сміливості, 730 днів гідності, 17520 годин тяжкої боротьби з зовнішніми та внутрішніми тривогами, 1051200 хвилин єднання та допомоги один одному, 63072000 секунд віри та надії!Сьогодні учнівське самоврядування 9 ліцею (директор Тетяна Кожушко) провело акцію "Два роки незламності та мужності" на підтримку мешканців міста, роздало кам'янчанам янголів-оберегів зі словами підтримки та побажань їм мирного неба над головами!Ми вдячні нашим воїнам, адже вони роблять усе можливе, щоб ми не просто існували, а залишалися вільними, мали можливість засинати та прокидатися у своїх ліжках, займатися своїми справами, щодня обіймати своїх близьких!З ВІРОЮ В СЕРЦІ! З НАДІЄЮ В ДУШІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Створено 27.02.24