Комунальний заклад "Ліцей № 9" Кам'янської міської ради

Досягнення учнів ліцею

Учні нашого ліцею мають чудові досягнення:✔Черноколенко Василь, учень 9-Акласу зайняв ІІІ місце в обласному чемпіонаті з боксу серед юніорів та юніорок.✔Бут Святослава, учениця 7-Б класу зайняла почесне ІІ місце у Всеукраїнському чемпіонаті в категорії 9-11років POLE ARTISTIC.✔Ткаченко Віолетта, учениця 7-Б класу перемогла (І місце) в Чемпіонаті м. Кам`янського зі спортивної акробатики.✔Бережна Вероніка, зайняла почесне І місце на міських та обласних змаганнях з художньої гумнастики.✔Тасенко Катерина, учениця 9-Б зайняла І місце у відкритому кубку з черлідінгу.✔Суха Таїсія, учениця 7 -А клас зайняла почесне ІІ місце за сольний виступ у ІХ Міжнародному тематичному фестивалі-конкурсі.✔Смирнов Артур, учень 2-А класу зайняв 2 місце на конкурсі бальних танців "Prometheus cup 2023", що відбувся в нашому місті.✔Реут Ангеліна, учениця 1-А класу разом зі своє командою «BUNNY» зайняла ІІ місце в турнірі DNIPRO CHEER FEST.✔Козак Євгенія, учениця 1-А класу зайняла ІІІ місце у чемпіонаті ДЮСШ № 4 з художньої гімнастики.✔Перепелиця Яна, учениця 3-А класу зайняла почесне І місце в обласних змаганнях з художньої гімнастики.✔Ахмадов Муса, учень 6-А класу зайняв І місце у відкритій першості м. Верхньоніпровська з Греко-римської боротьби серед юнаків.Бажаємо перемог та нових рекордів!