1 вересня 2023р

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Сьогодні у ліцеї № 9 (директор Тетяна Кожушко) це свято об’єднало педагогів, батьків, учнів у дружню шкільну родину. Наше подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат. День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. Настрій учням піднімали й герої з улюблених мультфільмів. Директор ліцею, Тетяна Кожушко, побажала усім присутнім успішного навчального року та подякувала воїнам ЗСУ за мирне небо над головою і тим, хто допомагає закладу втілити в життя всі задуми.
Створено 12.11.23