Спортивно-масовий захід «Спорт-єднає»

Бути здоровим – висока мета,Кожного, хто в ліцеї № 9 зроста!Бути здоровим, красивим і дужим,Розумним, активним і чуйним до друзів!Міський центр «Спорт для всіх» продовжує залучати молодь міста Кам'янського до рухової активності та занять спортом.22 березня на базі СК «Прометей» був організований та проведений спортивно-масовий захід для внутрішньо переміщених дітей - учнів 5-7 класів закладів освіти міста - під гаслом «Спорт-єднає».Серед учасників були й наші ліцеїсти (директор Тетяна Кожушко). Виконуючи різноманітні завдання, діти проявляли силу, спритність, швидкість, спортивний інтерес та завзятість.В умовах воєнного стану важливо займатися фізичною культурою та спортом, адже рухова активність та заняття спортом, покращують психо-емоційний та фізичний стан особистості.
Створено 24.03.23