Весняні канікули - час, коли вчителі мають можливість організувати свою методичну роботу, обмінятися досвідом, напрацюваннями. Відповідно до річного плану роботи закладу, з метою розкриття потенціалу педагогічних працівників, підвищення їх професійної майстерності, створення оптимальних умов для розбудови національно-патріотичного виховання здобувачів освіти засобами позаурочних виховних заходів 17 березня в ліцеї № 9 (директор Тетяна Кожушко) було проведено тематичну педагогічну раду "Виховання національно-свідомої особистості - шлях до укріплення державності".Родзинкою стали майстер-класи, які проводили представники учнівського самоврядування. Ліцеїсти ознайомили присутніх детальніше з діяльністю своїх клубів та довели, що формування патріотизму в суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому.
Створено 23.03.23