10.03.2023

На один день у ліцеї № 9 (директор Тетяна Кожушко) відбулися великі зміни: 10 березня працював новий педагогічний колектив - найстарші учні нашого закладу, які проводили уроки в 1-9-х класах із різних предметів. День самоврядування - особливий захід для кожного учня, адже це саме той день, коли можна відчути себе вчителем, заступником директора чи навіть директором.Упродовж тижня десяти- та одинадцятикласники старанно готувалися, продумували все до останніх дрібниць, розподіляли доручення між усіма лідерами, щоб кожний знав чітко свої обов'язки, аби цей день став цікавим для усіх членів шкільної родини. Протягом усього дня тимчасова адміністрація школи (директор Ніколенко Дар'я та її заступник Савчук Вікторія) відвідувала уроки, контролювала навчально-виховний процес, робили рейд-перевірки з виявлення охочих поблукати коридорами під час уроків.Виконуючи свої обов’язки, ліцеїсти відчули наскільки нелегка вчительська праця. Якщо до цього дня хтось думав, що бути педагогом просто, то зараз усі учні впевнені в тому, яка неймовірна відповідальність лежить на сучасному вчителеві.Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та вчителів, бо діти усієї школи підготували для дорослих ранкові привітання, виставку поробок, благодійний ярмарок. Можливо, саме цей день допоможе випускникам визначитись з вибором майбутньої професії.
Створено 13.03.23