День Святого Валентина

14 лютого в багатьох країнах світу відзначають День Святого Валентина — покровителя всіх закоханих. Це, мабуть, найромантичніше свято, оскільки цього дня закохані або просто близькі один одному люди, зізнаються в коханні й дарують приємні подарунки та «валентинки» - листівки, прикрашені традиційними сердечками, трояндочками, янголятками.Не оминуло це найулюбленіше свято молоді та усіх закоханих і ліцей № 9 (директор Тетяна Кожушко). Як і завжди, традиційно працювала пошта Амура, через яку всі охочі мали змогу висловити свої почуття однокласникам, друзям, учителям.Для учнів 8-11 класів відбулося свято у вигляді конкурсу "Любов об’єднує серця", взявши участь у якому, претенденти мали змогу показати, хто з них найцікавіший та найромантичніший.Увазі незалежного жюрі та глядачів було представлено шість пар учасників, що із захопленням та ентузіазмом намагалися перемогти в безлічі конкурсів. Пари демонстрували себе, свої вміння ораторського мистецтва, проявляли свою креативність.Журі висловило велику кількість гарних та приємних слів на адресу кожної пари-учасника. Усі були нагороджені солодкими подарунками. А нашими найщирішими та найромантичнішими виявилася Ідеальна пара - учні 11-А класу Горчев Ілля і Савчук Вікторія.Щиро вітаємо усіх із романтичним святом – Днем Святого Валентина! Бажаємо вам щирої дружби й вірної любові! Кохайте й будьте коханими!
Створено 14.02.23