02.02.2023

У нашому ліцеї завжди сучасні, цікаві та оригінальні заходи. Ось і цього разу в рамках тижня математики вчителі початкових класів Курилець З.А., Перемітько В.В., Полякова Т.В., Козедуб А. О. та Науменко Ю.С. провели незвичайну інтелектуально-динамічну гру - математичний квест для учнів 2-4-х класів.Цей квест був спрямований на розвиток логічного мислення, спостережливості, кмітливості та вміння працювати в команді.Кожна команда зупинялася на різних станціях і виконувала математичні завдання. Учні мали змогу проявити своє мислення та розв'язати незвичайні приклади ( станція "Логічні ланцюжки"). На станції " Загадковій" учасники квесту повинні були відгадати математичні загадки. Команди із задоволенням працювали на станції "Геометричній", де робили аплікації із геометричних фігур, а за допомогою цеглинок ЛЕГО намагалися побудувати фігуру. Дуже цікавими і різноманітніми були завдання на станції "Веселі родзинки", де учні активно працювали і проявляли свою кмітливість. Розв'язували задачі, рахували приклади і знаходили зашифровані числа.Всі учасники квесту отримали позитивні емоції.
Створено 02.02.23