1 вересня 2022

Зазвичай навчальний рік розпочинається урочистою лінійкою 1 вересня. Та, на жаль, у 2022 році це свято відбувається у воєнний час...Для учнів КЗ "Ліцей #9" цей день пройшов по-різному. Першокласників запросили на святкову лінійку, де їх щиро привітала з початком навчального року директор закладу Тетяна Кожушко. Підтримали малечу добрими словами та смачними подарунками й випускники ліцею, представники 11-А класу. Розважали першокласників герої з улюблених мультфільмів, адже до школи були запрошені сучасні аніматори.Для учнів 2-9 класів відбувся спільний онлайн-урок про День Української Державності.Учні 10-11 класів урочисто покладали квіти до меморіалу воїнам АТО/ООС, хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, територіальну цілісність країни; відвідали музей міста й переглянули такі експозиції, як: "Маріуполь - душа України", "Стоп війна!".Незвичною подією стала арт-терапія, учасниками якої були наші учні та діти вимушено переміщених осіб, під час якої присутні вчилися не тільки висловлювати свої емоції, вирішувати якусь певну проблему, але й більш глибоко аналізувати свої вчинки.Бажаємо всім учням, батькам, вчителям наснаги, безмежної жаги до знань, успішного навчання, а найголовніше - мирного неба!
Створено 01.09.22