Tренінг з надання першої домедичної допомоги

26 серпня для працівників школи #9 ( директор Тетяна Кожушко) провели тренінг з надання першої домедичної допомоги (First aid, CABC) британські парамедики з організації UK-MED Валері Кокрен та Пол Ендерсон, яким допомагала студентка 5 курсу медичної академії Марія Почепова. Важливо, що таку допомогу може надавати не тільки спеціаліст, але й кожна людина з відповідними навичками та вміннями. Тому ми вчилися мінімізовувати розвиток небезпечних ускладнень: зупиняли кровотечу багатьма методами, навчилися перевертати людину на бік у стабільне бокове положення, накладали пов'язки при різних видах пошкоджень тощо. Наприкінці тренінгу кожен отримав у подарунок аптечку. Перекoнані, що ці знання допоможуть хворим та постраждалим у надзвичайних ситуаціях, адже цими діями може бути врятоване не одне життя!
Створено 28.08.22