Семінар вчителів початкової школи і вихователів дитячого садку «Особливості переходу дитини від дошкільника до першокласника в умовах розбудови НУШ».

Уже 15 років поспіль відбувається плідна співпраця школи №9 (директор Тетяна Кожушко) і дошкільного навчального закладу №4 «Водограй» (директор Галина Рибалка), бо ж школа і дошкільний заклад – це дві суміжні ланки в системі освіти, які мають діяти узгоджено, щоб забезпечити якісний перехід дитини з однієї сходинки на іншу. Це і участь дітей в святкових заходах, і екскурсії вихованців до школи, і сумісні всеобучі для батьків.Так, 23.09.2021р. на базі школи пройшов методичний семінар вчителів початкової школи і вихователів дитячого садку «Особливості переходу дитини від дошкільника до першокласника в умовах розбудови НУШ».Для гостей була проведена екскурсія «Стежками нової школи», де запрошені вихователі побували в їдальні, бібліотеці, музеї школи, пройшлися відремонтованими коридорами першого і другого поверхів.Під час семінару психолог школи Олена Клименко ознайомила присутніх з графометодиками та їх практичним застосуванням для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку; про цікаві вправи за методикою ейдетики дізналися від вчителя Валентини Перемітько; весела руханка, яку провела Анастасія Козедуб, підзарядило всіх енергією. Дуже сподобався гостям підготовлений сюрприз: відеоролик «Калейдоскоп зірок», де вони побачили своїх колишніх вихованців уже здобувачами освіти.Підводячи підсумки, педагоги дошкільної освіти запевнили, що будуть вводити у свої заняття ті навчальні елементи, які їм сподобалися найбільше. Вихователі і вчителі завдяки таким заходам взаємозбагачуються знаннями стосовно форм і методів роботи з дітьми в дошкільному навчальному закладі й у школі.
Створено 24.09.21