Олімпійський тиждень

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у школі № 9 (директор Тетяна Кожушко) щороку традиційно з 10 по 20 вересня проводиться Олімпійський тиждень, у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: відкриття спартакіади, тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки. Вчителі фізкультури влаштували спортивні змагання між класами: стритбол, настільний теніс, естафети - усе, щоб сприяти залученню молоді до активних занять спортом. Влаштована спільно з учнівським комітетом фізкультури єдина зарядка надала бодьорості учням 1-11 класів на цілий тиждень!Наприкінці тижня відбувся туристсько-краєзнавчий зліт, присвячений до Дня міста, де команда 8 класів виявила свою силу, спритність та спортивні вміння.
Створено 20.09.21