Відкриття спартакіади.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Тому щороку, у вересні, школі № 9 (директор Тетяна Кожушко) традиційно проводить урочисте відкриття шкільної спартакіади. Свято розпочалося із винесення Олімпійського прапора й Олімпійського вогню кращими спортсменами 10-А класу. Всюди святкова атмосфера: гучно линуть пісні про спорт і фізкультуру, у руках дітей класу – прапори з назвою команди, фізорг доповідає про готовність до свята.Справжньою окрасою спартакіади став «Парад Чемпіонів» — марш близько 30 призерів Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних та міських спортивних змагань, для яких спорт став невід'ємною частиною життя.Після завершення святкового заходу, учні вирушили до лісу на Галявину зльотів Лівобережжя, де були проведені вчителями фізичної культури цікаві естафети та змагання. Учасники та вболівальники отримали безліч емоцій та позитивних вражень.
Створено 10.09.21