1 вересня 2021 р.

1 вересня у школі № 9 традиційно пройшло свято Дня Знань, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок навчального року. У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.День знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Цього року для першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться насичене шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька на шляху до Країни Знань. На урочисту шкільну лінійку завітали почесні гості: учасники бойових дій, представник ради ветеранів Південого району, завідувачка дитячого садка «Водограй», ветерани педагогічної праці закладу, які привітали вчителів, батьків, учнів, працівників школи з новим навчальним роком, побажали міцного здоров’я, наполегливості та успіхів.Директор школи, Тетяна Миколаївна Кожушко, привітала усіх присутніх з 30-ою річницею незалежності України, і, звісно, успішним початком навчального року, подякувала тим, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми: міській владі, працівникам освіти, батькам учнів. У зв'язку з цим за багаторічну співпрацю по створенню освітнього середовища в закладі та гармонійне виховання дітей особливою Відзнакою "За сумлінне батьківство" був нагороджений батько учня 9-А класу Федорчук Андрій Іванович.Розпочався навчальний рік першим уроком, що був присвячений здобуттю Україною незалежності. В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.
Створено 02.09.21