Свято Останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернулася директор школи Тетяна Миколаївна Кожушко, яка відзначила успіхи та досягнення учнів і вчителів комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради , вручила Похвальні листи та Подяки найкращим, яких гучними оплесками вітали всі присутні.Зворушливо звучав шкільний вальс, на хвилях якого кружляли 27 випускників. Для них це були останні хвилини безтурботного дитинства: попереду доросле життя, про яке їм нагадала мелодія шкільного дзвоника. На святі панувала особлива атмосфера, сповнена гарного настрою та приємних емоцій. По завершенню урочистого заходу, для всіх школярів був проведений останній шкільний урок.Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернулася директор школи Тетяна Миколаївна Кожушко, яка відзначила успіхи та досягнення учнів і вчителів комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради , вручила Похвальні листи та Подяки найкращим, яких гучними оплесками вітали всі присутні.Зворушливо звучав шкільний вальс, на хвилях якого кружляли 27 випускників. Для них це були останні хвилини безтурботного дитинства: попереду доросле життя, про яке їм нагадала мелодія шкільного дзвоника. На святі панувала особлива атмосфера, сповнена гарного настрою та приємних емоцій. По завершенню урочистого заходу, для всіх школярів був проведений останній шкільний урок.
Створено 27.05.21