Ярмарок

Благодійний ярмарок вже став традиційним у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради, адже відбувається декілька років поспіль. Цьогоріч він був присвяченим сімейним традиціям. Учні та батьки ретельно готувалися до нього: презентували свої родинні звичаї, підготували чудові поробки, випекли різні смаколики (тістечка, горішки, пиріжки, вафлі, желе, льодяники).Було стільки цікавого й смачненького, що очі розбігалися. Всі із задоволенням брали участь у цьому заході, бо ярмарок – це давня українська традиція. Родзинкою стали майстер-класи від батьків – Дьоміної Н.А., Дубицької А.В., Гвоздікової К.С., Опанасенко Т.О. Адміністрація закладу щиро вдячна всім за активну участь у нашому святі!
Створено 17.05.21