Атестація - 2021

«Творчість, майстерність, досконалість – це, насамперед, наполеглива праця» В.О. Сухомлинський. Атестація - це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег, учнів та батьків, змога проявити свої здібності. 24 березня 2021 року у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №9» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, на якому були присутні не тільки її члени, педагогічні працівники, що атестуються, а й представники батьківської громадськості. Цьогоріч атестувались 5 педагогічних працівників закладу. Вони провели цікаві майстер – класи, презентуючи оригінальні ідеї, педагогічні знахідки, ознайомили з поняттями «сторителінг», «воркшоп», опрацювали різноманітними завдання з рефлексії, малювали бузок з використанням незвичайних технологій, вивчали арттерапевтичні вправи з музики. Атестаційна комісія та присутні вкотре пересвідчилися у високій професійній компетентності педагогічних працівників закладу, їхній здатності орієнтуватися у сучасних методичних інноваціях, вмінню використовувати інформаційно-комунікаційні технології у своїй роботі.Вітаємо колег із успішним завершенням атестації!
Створено 24.03.21